Oferta warsztatu obejmuję szeroki wachlarz usług związanych z mechaniką samochodową. Na cały proces wykonania usługi składa się: przyjęcie samochodu klienta, sprawdzenie co należy wykonać, wycena wraz z informacją do klienta. Dostępność do większości hurtowni motoryzacyjnych sprawia iż cena części podawana jest w różnych wariantach od „niższej półki” cenowej do najwyższej, klient sam decyduje co montujemy. Po decyzji odnośnie kosztów samochód jest przyjmowany na warsztat.
O ewentualnych dodatkowych kosztach, które niekiedy mogą się pojawiać przy większych naprawach klient jest na bieżąco informowany. Jednym z priorytetów naszej firmy jest to aby klient oddając do nas auto szybko miał go z powrotem.

Wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem dołoży wszelkich starań aby doprowadzić Twoje auto do pełni sprawności. Wachlarz usług jest ogromny poprzez prostsze usługi związane z zawieszeniem, układem kierowniczym, wymiana płynów, olejów poprzez kompleksowe remonty jednostek napędowych.

Zapraszamy a przekonasz się że warto !!