MotoKonkret – wszystko dla Twojego auta.

Wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej oraz obserwacja rynku doprowadziły do wniosku   że kierowcy nie mają miejsca, w którym otrzymają kompleksową obsługę swojego samochodu. Dlatego też naszym głównym celem było stworzenie warsztatu a może bardziej centrum w którym każdy kierowca zostanie obsłużony od A do Z.

Oferta nasza obejmuje warsztat mechaniczny. Przyjeżdżając do nas z usterką zdiagnozujemy zarówno mechanicznie jak i komputerowo Twój pojazd. Wycenimy koszty części oraz usługi tak aby wszystko było jak najbardziej jasne. Jeśli pojawiają się jakieś dodatkowe przeszkody zwiększające wartość usługi od razu Jesteś o tym informowany.

Chcesz mieć przy okazji serwisu czysty i lśniący samochód? Nie ma problemu. Drugim działem naszej firmy jest myjnia samochodowa. Profesjonalny sprzęt korzystający z mocy pary wodnej, opieczętowany certyfikatem środowiskowym dotyczącym minimalnego zużycia wody doprowadzi do perfekcji karoserię i wnętrze Twojego samochodu. Dodatkowo para wodna ma właściwości bakteriobójcze. Po za tym nawoskujemy, zaimpregnujemy plastiki, opony, felgi przywrócimy blask Twojemu pojazdowi.

 

Do dyspozycji klienta mamy wygodną poczekalnie i kawkę dla umilenia ewentualnego czasu naprawy.
Ofertę naszą uzupełnia samoobsługowy sklep z chemią motoryzacyjną, olejami, kosmetykami. Wszystko możesz Sobie oglądnąć sam lub skorzystać z porady naszych konsultantów.
Jeśli potrzebujesz części zamiennych, też zamówisz u nas. Dopasujemy szukaną część do Twojego modelu auta, porównamy ceny z wiodącymi hurtowniami na rynku Ty tylko dokonasz wyboru producenta.

Szukasz części używanych też kupisz u nas.
Magazyn prawie 10 000 różnych części do najpopularniejszych marek poruszających się na naszych drogach.

To wszystko wchodzi w skład Motokonkret. Każdy znajdzie coś dla Siebie. Indywidualne podejście do klienta, krótkie terminy, chęć szybkiej pomocy to cechuje naszą firmę. Również w myśl naszej dewizy MotoKonkret – wszystko dla Ciebie w jednym miejscu.

Serdecznie zapraszamy.